درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک تاشو

انواعی از درب های اتوماتیک وجود دارند که به آن ها درب اتوماتیک تاشو ، فولدینگ ، اتوبوسی یا آکاردئونی گفته می شود . این درب ها قابلیت راه اندازی به صورت خطی یا از رو را دارند . اندازه یا میزان بازشوندگی این درب ها از جمله مزیت های اصلی آن ها به شمار می رود و قابلیت بازشوی به مقدار 90 درصد پهنای دهنه با ورودی که درب اتوماتیک در آن جا نصب می شود را دارند .

بیشتررین کاربرد این درب ها در فضاهایی می باشد که محدودیت فضا در آن ها وجود دارد . این درب ها از لحاظ ساختاری شباهت زیادی به درب های لولایی دارند و تفاوت آن ها در این است که در این درب ها هر تکه به دو بخش تقسیم شده  و دو تکه حاصل به هم لولا شده اند .

گاها نیز می توان درب اتوماتیک تاشو را با توجه به شرایط و سلیقه ی مشتری به یک طرف دیوار نصب نمود که در این صورت درب اتوماتیک از دو تکه لولا شده به هم تشکیل می شود و تکه اول آن به یک جهت از دیوار درب اتوماتیک لولا می شود .

کم شدن شعاع کارکرد و بسته و باز شدن آن از دیگر مزیت هایی می باشد که موجب می شود تا درب اتوماتیک تاشو از دیگر درب ها متمایز شود . این مزیت زمانی پر رنگتر می شود که فضا برای نصب درب محدود و کم باشد .

علاوه بر موارد یاد شده از دیگر خصوصیات برتری این درب ها سرعت عمل و بسته شدن می باشد که نسبت با سایر درب اتوماتیک ها بیشتر می باشد . این درب ها توانایی استفاده بالا ، پیوسته و نا محدود را دارند و همین امر موجب شده تا از این درب ها در مکان های پر رفت و آمد و شلوغ بسیار استفاده شود .

زمان بازشدن این درب ها دو الی چهار ثانیه می باشد  و سرعت انواع استاندارد آن ها یک متر بر ثانیه می باشد .

درب اتوماتیک تاشو

در زیر به مهمترین مزیت هایی که درب اتوماتیک تاشو دارند اشاره می کنیم .

  1. کم بودن شعاع کارکرد که عملیات توسط درب اتوماتیک صورت می گیرد . ( زمانی می توان به طور واضح پی به این نکته برد که درب اتوماتیک تاشو با درب اتوماتیک لولایی معمولی در یک مکان محدود مقایسه شوند ) .
  2. سرعت درب اتوماتیک تاشو در هنگام باز و بسته شدن بسیار بالا می باشد .
  3. برای مکان هایی که دارای فضای محدود می باشند استفاده از آن ها بسیار کاربردی می باشد .
  4. امنیت بسیار بالایی دارند .
  5. این درب ها قابلیت بازشوندگی از دو سمت را دارند .
  6. ضخامت شیشه در آنها از 8 میلی متر تا 1400 میلی متر متغیر می باشد .
  7. برای استفاده در مکان های مختلف از قبیل پمپ بنزین ها ، مجتمع هایی که دارای ورودی با فضای کم هستند و فروشگاه ها مناسب می باشند .

درب اتوماتیک تاشو شرکت ایلیا درب به دلیل ظاهر زیبا و شیکی که دارند با هر نوع سلیقه ی سازگار می باشند . این درب ها به دلیل استفاده از جنس آلومنیوم درجه یک  ،دوام و زیبایی بسیار بالایی دارند و به همین جهت ضامن رضایت و ایمنی مشتریان عزیز می باشند .

جهت اطلاع از قیمت درب اتوماتیک با شماره 09121388945 تماس داشته باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *