کیفت و امنیت با ایلیا دُر

درباره ایلیا دُر

شرکت ایلیا دُر بزرگترین مجری درب اتوماتیک و کرکره برقی در ابتدای دهه نود در زمینه دربهای هوشمند آغاز بکار نمود . در سالهای نخست فعالیتهای این شرکت با تمرکز به کار فنی مهندسی و با تکیه به مشتری مداری توانست گام های نخست فعالیت را محکم برداشته و با اخذ نمایندگی رسمی از کارخانه جام تک در مدت کوتاهی نماینده اول آن مجموعه شده و پروژه های مهمی در نصب و راه اندازی انواع درب های شیشه ای اتوماتیک انجام دهد.
در اواسط دهه نود خورشیدی ایلیا دُر تبدیل به گروه گروه صنعتی ایلیا دُر گردید و با توسعه فعالیت های خود علاوه بر شیشه سکوریت در زمینه کرکره های هوشمند نیز وارد شد .
در این مرحله ایلیا دُر با توسعه نیروی انسانی و تعامل با برندهای جهانی موتورهای درب اتوماتیک و کرکره برقی و یراق آلات گام مهمتری در زمینه توسعه برداشت .
گروه صنعتی ایلیا در با بیش از 6 سال تجربه و فعالیت اکنون در حال گذر و ورود به مرحله نوینی در این عرصه است . تحقیقات بر روی شیشه سکوریت برای افزایش ایمنی و کیفیت آن در اجرا و بررسی و مطالعه در زمینه مدار های الکترونیکی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به موتورهای درب اتوماتیک و کرکره برقی ، بالابردن کیفیت محصولات شرکت ، تولید یراق آلات مشابه و با کیفیت برتراز نمونه های وارداتی و به کارگیری و بهره مندی از نیروهای مهندسی بیشتر از جمله رویکردهای این گروه در آینده نزدیک میباشد.

اهداف و چشم انداز
  • جلوگیری از واردات و مانع شدن خروج ارز از کشور
  • افزایش عمر محصولات و در نتیجه آن کاهش هزینهای مشتری
  • افزایش اشتغال و تولید
  • مهمترین مسئله رضایتمندی مشتریان