قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

از مهمترین انواع شیشه های امنیتی و ایمنی در کل صنعت شیشه میتوان به شیشه سکوریت اشاره کرد . قیمت شیشه سکوریت مغازه نسبت به کیفیت آن کمی متفاوت است . تولید این نوع شیشه به چندین سال گذشته برمیگردد و تا به حال پیشرفت قابل ملاحظه ای در تولید این دسته از شیشه ها ملاحظه شده است و به نسبت آن تمایل به استفاده از این نوع شیشه هم رشد داشته است .

قیمت شیشه سکوریت که در جدول زیر شرح داده ایم کاملا تقریبی می باشد .

ایلیا درب ارئه دهنده خدمات در زمینه شیشه سکوریت در ایران میباشد با سایقه طولانی میتواند به شما عزیزان خدمات عالی در زمینه شیشه سکوریت با قیمت شیشه سکوریت بسیار مناسب به شما عزیزان اراِئه بدهد با ما در ارتباط  باشید تا از قیمت شیشه سکوریت اطلاع کسب کنید.

همانطور که میدانید به دلیل نواسانات موجو در بازار قیمت ها متغییر میباشد حتما با شماره درج شده در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید

قیمت شیشه سکوریت

در کل میتوان گفت که قیمت شیشه سکوریت ویا دیگر مکان ها به عواملی بستگی دارد مانند نوع شیشه که کریستالی باشد سوپرکلییر باشد و یا فلوت و شیت باشد بعد از ان ضخامت شیشه است که در قیمت تاثیر گذار است که از 4 میلی  تا 20 میلی متر است .نحوه ی سکوریت شیشه و دیاموند که براق باشد یا مات و یا حتی عوامل دیگر .

قیمت شیشه سکوریت مغازه

یکی از مواردی که در ایمنی یک مغازه میتواند مهم باشد شیشه سکوریت میباشد میتواند نقش مهی در حفظ امنیت مغازه داشته باشدقدرت شیشه سکوریت 4 برابر یک شیشه معمولی میباشد.قیمت شیشه سکوریت مغازه در شرکت ایلیا درب بسیار مقرون به صرفه میباشد این یکی از امتیازات خرید از شرکت ایلیا درب میباشد

 انواع قیمت شیشه سکوریت مغازه

امروزه محصولات زیادی در این زمینه ارائه میشود که هرکدام کیفیت شان با دیگری متفاوت است .و در ارائه هر کدام از این محصولات حتما باید اندازه گیری کنیم تا قیمت محصول به دست بیاید برای همین است که نمیتوان لیستی از قیمت ها ارائه داد همچنین اگر میخواهید از قیمت شیشه سکوریت مغازه اگاهی بیابید میتوانید با ایلیا در تماس باشید تا از خدمات ما بهره ببرید.

قیمت شیشه سکوریت

این مدل شیشه ها از جمله شیشه های مدرن محسوب میشوند که هنگام نصب پنجره های دو جداره از ان ها استفاده میشود شیشه هایی بسیار ضخیم و مقاوم هستند که در ابعاد مختلف مورد استفاده هستند . از مزیت های ان ها این است که جلوی هر گونه صدا را نیز میگیرند .

قیمت شیشه سکوریت

 محاسبه قیمت شیشه سکوریت مغازه

امروزه شیشه های از جنس نشکن یا میرال یا همان شیشه سکوریت مورد استقبال مشتریان زیادی قرار دارد که این به دلیل منحصر به فرد بودنشان است . و در مکان های مختلفی استفاده میشوند و کاربرد دارند مثل درب های ورودی منازل یا ویترین مغازه ها و سایر اماکن عمومی که به امنیت نیاز دارند . برای کسانی که از این شیشه ها استفاده میکنند اطلاع از قیمت بسیار اهمیت دارد . همچنین چون که شیشه های نشکن یا همان سکوریت هر کدامشان یراق آلات مخصوصی هنگام نصب دارند الزامیست که نوع و تعداد یراق آلات مد نظر جهت تعیین قیمت مشخص شود.

تعیین قیمت شیشه سکوریت مغازه

در مورد تعیین قیمت شیشه سکوریت مغازه ما در تلاشیم که قیمت های ان ها را در همه ی شهرستان هاو استان ها به هم نزدیک و یا حتی یکسان کنیم . تا در همه ی مناط کشور خدمات ارزنده با قیمتی مناسب ارائه شود .

کاربرد شیشه سکوریت 

نسل جدیدی از شیشه های غیر قابل انبساط در پلی کربنات تحت پوشش سطحی نانو است و حفاظت مناسب را در تمامی محیط هایی که خطر انقباض شیشه، سرقت و خرابکاری وجود دارد را در بر می گیرد: در مغازه ها، مراکز خرید، مناطق عمومی، اموال دولتی محلی، مدارس، امکانات ورزشی، ایستگاه های پلیس، دفاتر و مکان های صنعتی  همچنین در خانه های خصوصی و آپارتمان ها. جلوگیری از سرقت، و غیره که به شدت مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت شیشه سکوریت

معمولا شیشه های سکوریت برای درب های ورودی مجتمع های تجاری و مجتمع های مسکونی و برخی نرده های کنار راه پله استفاده می شوند همچنین در برخی از نورگیر ساختمان ها،تراس ها ، عابر بانک ها و …  نیز شیشه سکوریت کاربرد دارد.این نوع شیشه ها را در نمای بیرونی ساختمان ها و فضاهای داخلی خانه ها و حتی ادارات استفاده میکنند و بسیار مناسب است همچنین چون دارای خاصیت مقاوم بودن هستند برای امنیت اماکن بسیار مفیدند .

شیشه سکوریت برای مغازه

هنگامی که یک سارق متوجه می شود که طول می کشد تا به یک اموال برسد، تلاش برای شکستن بیشتر از رها شدن است. ضعیف ترین نقطه در اکثر  مغازه ها و ویترین هایشان اغلب پنجره ها و درب های آن است که شیشه ایست . اگر این صفحات شیشه ای تخت با پانل های  غیر قابل تعویض جایگزین شوند، نتیجه افزایش واقعی در حفاظت از سرقت خواهد بود. چیزی جز افسردگی و جایگزینی یک شیشه خراب شده یا شکسته نیست، فقط برای پیدا کردن دو هفته بعد که همان پنجره دوباره شکسته شده است. جایگزینی شیشه ای مجدد در محیط های عمومی که امنیت را هم برقرار کند بسیار گران قیمت است . پس باید از شیشه سکوریت مناسب و با کیفیت استفاده کنید که خیالتان از بابت امنیت خانه مغازه و یا هر جای دیگر راحت باشد  .

نصب شیشه سکوریت

برخی اوقات هم باید هزینه ی زیادی برای کیفیت بدهیم تا بعد از ان نخواهیم هزینه ای برای ضرر بپردازیم شیشه های معمولی مقاومت زیادی در برابر ضربه زدن و تغییرات محیطی ندارند و امنیت کافی را ایجاد نمیکنند . شیشه های معمولی امکان دارد در یک سال چند دفعه بشکند یا ترک بردارد .

نصب و نحوه اجرای شیشه سکوریت 

اجرای شیشه سکوریت نیاز به اندازه گیری بسیار دقیقی دارد که جزو مهمترین بخش های اجرا این نوع شیشه میشود که اجرای ان هم بر عهده ی کارشناسان نصب و اندازه گیری می باشد .

قیمت شیشه سکوریت

ساخت شیشه سکوریت مغازه

تهیه کردن و ساخت این شیشه ها ابتدا به برش دادن ان هم به اندازه مد نظرتان بستگی دارد بعد از ان باید شیشه را در دمای بالایی تا حدود 650 درجه سلسیوس و به صورت افقی وارد کوره کنید و سپس به صورت ناگهانی دما را در هوای پر فشار با گذاشتن شیشه در ان پایین اورید و ان را سرد کنید با این کار  شوکی حرارتی به ان وارد میکنید که این ها همه در قیمت شیشه سکوریت مغازه تاثیر گذار است .

مزایای استفاده از شیشه سکوریت مغازه

همانطور که قبلا گفتیم مقاومت این نوع شیشه ها بسیار ذیاد است و در حدود پنج برار شیشه های مهمولی میباشد همچنین اگر بریده یا شکسته شوند اصلا باعث زخم شدن و بریدگی پوست بدن نمیشوند .البته امکان شکستگی شان بسیار کم است و گاهی ممکن است بر اثر ضربه ی شدید یا نشست ساختمان های نو ساز مشکلی برایشان پیش بیاید . همچنین انها عایق های خوب حرارتی و برودتی نیز هستند

قیمت شیشه سکوریت

درصد سکوریت کردن چیست ؟

از عوامل ضروری و مهم در شیشه های سکوریت میزان درصد سکوریت در ان است که تاثیر بسیاری هم درقیمت شیشه سکوریت مغازه دارد .درصد سکوریت در شیشه هایی که فاقد مهر استاندارد و اسم و نشان اند بسیار کم است .این که کیفیت دارد ان شیشه یا نه را میتوان هنگامی که شیشه ای میشکند تشخیص داد مثلا وقتی شیشه ای به زمین میافتد و هزار تکه میشود نشان از درصد کم سکوریت ان است اما شیشه های با کیفیت تر اسیب و صدمه خاصی نمی بینند .

شرکت هایی مثل شرکت ما افتخار این را دارد که 100 درصد سکوریت را در شیشه ها تولید کند و شیشه های باکیفیتی تولید کند شیشه هایی که بسیار ایمن باشد همچنین این عامل موضئعی ضروری در حفظ جان افراد میشود .

مراحل تولید کردن شیشه های سکوریت

ابتدا این را بدانید که باید ابعاد ساختن شیشه های سکوریت 200*200 میلی‌متر باشد حداکثر بعد های ساختن ان هم 6000*3000 میلی‌متر می باشد .این نوع شیشه ها از ضخامت 4 میلی متر ساخته میشود و همچنان  حداکثر ضخامتآن تا 20 میل تولید  میشود

زمانی که این محصول از کوره بیرون می‌آید،دارای چهار لبه بسیار تیز و برنده می‌باشد.و بعد از ان ، شیشه لبه زنی خواهد شد

شیشه سکوریت ایمنی 

این شیشه معمولاً در شیشه جلوی اتومبیل استفاده می شود. از دو تکه شیشه تشکیل شده است که دارای لایه ای باریک از وینیل است. سپس شیشه را در یک اتوکلاو که نوعی اجاق است ، گرم کرده و با هم فشار می دهیم. هنگامی که این لیوان تأثیر سختی را دریافت می کند ، خرد می شود ، اما معمولاً قطعات خرد شده به وینیل می چسبند و روی زمین نمی افتند.

این نوع شیشه معمولاً در پنجره های جانبی و عقب استفاده می شود. برای ساختن شیشه خو ، یک فرآیند خاص انجام می شود. گرم می شود و سپس به سرعت خنک می شود. وقتی تأثیر سختی گرفت ، در تکه‌های کوچک خرد شده و روی زمین سقوط خواهد کرد. لبه های تیز مانند شیشه های معمولی شکسته ندارند.

قیمت شیشه سکوریت

نکاتی دیگر از شیشه سکوریت 

یک قطعه شیشه سکوریت نیز به همان اندازه یک قطعه شیشه بدون خنک صاف و شفاف خواهد بود ، اما به راحتی و با حرارت توصیف شده و قوی تر برخورد می شود. گاهی اوقات شیشه خو خشن به نظر می رسد یا احساس خشن می کند. این امر در بین شیشه های با کیفیت ضعیف متداول است و به دلیل شستشوی کافی آوار از مرحله شن و ماسه است. تمام شیشه هایی که به طور صحیح تابیده شده اند به همان اندازه شیشه های درمان نشده صاف و شفاف خواهند بود. در حقیقت ، تنها راه برای گفتن شیشه خو ، جستجوی تمبر اجباری شیشه ای اعمال شده بر روی هر قطعه شیشه خو است.

فرآیند سکوریت کردن شیشه چگونه است ؟

سکوریت کردن یک فر آیند عملیات حرارتی است که بر روی شیشه های ساختمانی انجام می شود . این فرآیند را می توان بر روی شیشه های رنگی ، رفلکتیو ، چاپ شده ، و یا لعاب خورده نیز انجام داد . این نوع شیشه که محصولی از شیشه پنجره ، رنگی ، چاپ شده و یا لاکی می باشد .
موارد تاثیر گذار در قیمت شیشه سکوریت مغازه
در رابطه با قیمت کلی این محصول 2 پارامتر مهم وجود دارد که روی قیمت تمام شده تاثیر مستقیم دارد . اولین مورد انتخاب رنگ ، متراز شیشه ی مورد نیاز و ضخامت شیشه می باشد و دومین مورد سختی پروژه و میزان سختی در نصب شیشه است . که تمام این موارد باید بررسی شوند .

خدماتی که شرکت ایلیا در ارائه می دهد :

 • اعزام کارشناسان جهت اندازه گیری
 • مجهز بودن کارشناسان به متر لیزری و تراز لیزری با دقت بالا و احتمال خطای صفر
 • پاسخ گویی تمامی سوالات در رابطه با نحوه اندازه گیری و اجرا
 • شرکت ایلیا در وارد کننده مستقیم یراق آلات شیشه سکوریت می باشد .
 • برای انتخاب محصول مناسب ، مشاوره رایگان انجام می شود .
 • مدت زمان کم نصب و حرفه بودن نصب
 • مناسب بودن هزینه ها
 • قیمت شیشه سکوریت

رنگ های شیشه سکوریت

 • برفی
 • سبز
 • سفید
 • آبی
 • دودی

انواع شیشه :

 • شیشه کریستال
 • شیشه سوپر کلیبر
 • شیشه کلیبر
 • شیشه فلوت و شیت

قیمت شیشه سکوریت

شیشه برقی مغازه

این نوع شیشه های برقی اصولا در محل های پر رفت و آمد مانند ورودی مغازه ها ، فروشگاه ها ، بیمارستان ها و بانک ها و … بیشتر استفاده می شود . این نوع شیشه ها بسیار پر استقبال می باشند .
قیمت شیشه های برقی مغازه ها بر اساس ابعاد ، شکل آن ها ، متراز ، رنگ ونوع شیشه و ارتفاع آن ها تعیین می شود . به عبارتی کارشناس باید تمامی این موارد را بررسی کند و قیمت نهایی را اعلام کند . همچنین اگر مقدار یراق آلات مصرفی بیشتر یاشد و کیفیت نیز بالاتر باشد ، قیمت نهایی بیشتر می شود .

جذابیت شیشه های سکوریت در جلب مشتری

تجربه و تجزیه و تحلیل روی رفتار مشتریان نشان داده ، مغازه هایی که که دارای ویترین های شیشه ای جذاب هستند ، در رابطه با جب مشتری تاثیر فراوانی دارند . در واقع مشتریان بیشتر تمایل دارند از مغازه هایی که دارای شیشه هستند بازدید کنند ، تا مغازه هایی که ویترین ندارند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *