درب اتوماتیک شیشه ای
ایلیادُر ارائه دهنده انواع درب های اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک تاشو (اتوبوسی)

درب اتوماتیک تاشو (اتوبوسی)

درب شیشه ای لولایی

درب شیشه ای کشویی

درب شیشه ای گردان

درب شیشه ای گردان

درب شیشه ای کشویی

درب شیشه ای کشویی

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای ، انواعی از درب های به روز و زیبا می باشد که با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که دارد جایگزینی برای درب های قدیمی می باشد و از آن ها در ساختمان های پر تردد ، ساختمان های اداری و تجاری و … استفاده می شود .

ایلیا در تولید کننده انواع درب های اتوماتیک شیشه ای توانسته است با طراحی های فوق العاده و همچنین با به کار بردن فناوری های روز دنیا ، زیباترین و با کیفیت ترین درب های اتوماتیک را طراحی نمایند و در اختیار مشتریان قرار دهند .

درب اتوماتیک شیشه ای در دو مدل کشویی و لولایی تولید می شود که هر کدام کاربردها و ویژگی های خود را دارند .این درب ها در مرکز عمومی و خصوصی از قبیل هتل ، فرودگاه ، پاساژ و فروشگاه ها و غیره به کار برده می شوند .

 این درب ها دارای مزیت های فراوانی ی باشند که برخی از آن ها شامل سهولت در تردد عابرین ، زیبایی ، ارتقاء سطح مقبولیت امکان مورد استفاده و جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد .

باز و بسته شدن سریع ، به موقع و راحت آن ها ، درز بندی کامل و به کار بردن قطعاتی که دارای  ضریب انتقال انرژی پایین می باشند و همچنین میزان مصرف پایین برق در آن ها موجب می شود تا مصرف انرژی در این درب ها پایین باشد .

درب اتوماتیک شیشه ای

چهت ارتباط با کارشناسان فروش در واتس اپ کلیک کنید.

انواع درب شیشه ای اتوماتیک

برای تهیه درب اتوماتیک شیشه ای در نظر داشته باشید که در ابتدا و قبل از هر گونه اقدام با انواع مدل های و وژگی های آن ها آشنا شوید . در این مقاله به بررسی انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه ای می پردازیم تا شاید بتوانیم به خریداران عزیز در انتخاب نوع مناسب آن کمک نماییم .

  • درب اتوماتیک کشویی

رایج ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که نسبت به سایر انواع آن ها بیشترین کاربرد را دارند می باشند . در این درب ها ، پنل هایی برای باز و بسته شدن به کار برده شده است و با نصب سنسور چشمی در بالای آن ، هنگام نزدیک شدن جسمی به آن به صورت کشویی باز می شوند . از این درب ها بیشتر در فرودگاه ها ، ترمینال ها و … استفاده می شود .

  • درب اتوماتیک تلسکوپی

درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی با توجه به روان بودن حرکت آن ها که به علت چرخ های پلیمری به کار برده شده در آن ها می باشد ، از جمله پر کاربرد ترین انواع درب اتوماتیک به شمار می روند و در مکان های پر تردد بیشترین استفاده را دارند . این درب ها به میزان زیادی از ورود گرد و غبار جلوگیری می نمایند .

  • درب اتوماتیک شیشه گردان

این نوع از درب ها دارای زیبایی منحصر به فردی می باشند و استفاده از آن ها جلوه ی خاصی به وردی درب می بخشد و از طرف دیگر قابلیت کاربرد برای فضاهای کوچک را دارند و از آن ها هم به عنوان درب خروج و هم درب ورود می توان استفاده کرد . جلوه ی زیبای این درب ها موجب شده تا بیشترین کاربرد آن ها در محیط های مجلل و لوکس از قبیل هتل ها باشد .

  • درب اتوماتیک شیشه کرو curve

درب اتوماتیک شیشه ای کرو برای مکان هایی که نمای دایره و گرد دارند بسیار مناسب می باشند ، زیرا این درب ها حالت دایره ای شکل دارند . توجه نمایید که نمای ساختمان ها تاثیر زیادی در زیبایی و ارزش آن ها دارد و در صورتی که برای ساختمان با نمای گرد و دایره ای درب اتوماتیک مستطیلی به کار برده شوند تا میزان زیادی موجب کاهش زیبایی آن ها می شود .

  • درب اتوماتیک تاشو

این درب ها شباهت زیادی با درب اتوماتیک لولایی دارند و  اما مهمترین تفاوت آن ها  شعاع حرکتی کم درب اتوماتیک تاشو نسبت به لولایی می باشد و در نتیجه برای محیط های کوچکتر مناسب تر از درب های لولایی می باشند . از این درب ها برای مکان هایی که دارای تردد های نامحدود و بسیار زیاد می باشد استفاده می شود .

  • درب اتوماتیک لولایی شیشه ای

نام دیگر این درب ها سوئینگ می باشد . این نوع درب ها ، اتوماتیک می باشند و  مدل های جدید آن ها تماما شیشه ای می باشد و در نتیجه از محبوبیت زیادی بر خوردار می باشند . این درب ها برای ورودی های کوچک بسیار مناسب می باشند و از نظر ظاهری شبیه به درب های لولایی معمولی می باشند .

  • درب اتوماتیک شیشه ای لولایی تک لنگه و دو لنگه

درب شیشه ای برقی لولایی انواعی از درب اتوماتیک می باشند که به دو صورت تک لنگه و دو لنگه تقسیم بندی می شوند . این درب ها معمولا برای محیط هایی همچون پارکینگ ها به کار برده می شوند و و تفاوت درب یک لنگه با دو لنگه در این است که دربهای تک لنگه یک تکه می باشند و از سمت راست یا چپ باز و بسته می شوند ، در حالی که درب های دو لنگه از وسط باز می شوند و به طور هماهنگ با هم کار می کنند .

انتخاب تک لنگه و دو لنگه بودن آن بسته به سلیقه ی افراد می باشد . اما برای افرادی که ظاهر درب برایشان اهمیت دارد استفاده از تک لنگه به دلیل حفظ کردن ظاهر خود در هنگام باز و بسته شدن مناسب تر می باشد .

درب شیشه ای برقی

همانطور که در بالا به آن اشاره شد امروزه افراد تمایل بیشتری به استفاده از درب شیشه ای تولید شده در شرکت بسیار باتجربه آتی در پیدا کرده اند به همین دلیل شاید برای برخی از افراد سوال پیش آید که مزیت استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک این شرکت نسبت به سایر درب‌ها در چیست؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است که چند نمونه از مهم ترین مزایای استفاده از درب شیشه ای برقی را برای شما شرح دهیم تا بتوانید بهتر به پاسخ این سوال برسید.

مزایای استفاده از درب شیشه ای برقی

صرفه جویی در مصرف انرژی:

این درب‌ها با قابلیت باز و بسته شدن با سیستم چشمی باعث می‌شود درب مدت زمان زیادی بیهوده باز نماند و انرژی درون ساختمان هدر نرود بنابراین استفاده از این نوع درب اتوماتیک شیشه ای می‌تواند در مصرف انرژی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

استفاده مفید از فضای ساختمان:

همانطور که میدانید درب‌های سنتی دارای اندازه‌های مشخصی هستند که نمی‌توان آنها را تغییر داد اما درب شیشه ای برقی را می‌توان در اندازه‌های دلخواه سفارش دهید و از فضای ساختمان خود بیشترین استفاده را کنید.

افزودن زیبایی ساختمان:

این درب‌ها به دلیل ظاهر زیبای خود موجب می‌شوند نمای ساختمان شما نیز به تبع زیباتر به نظر برسد.

جلوگیری از ورود آلودگی:

اگر از ورود آلودگی به درون ساختمان خود خسته شده اید می‌توانید به راحتی با استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک میزان این آلودگی‌های وارد شده به ساختمان را به حداقل برسانید.

بنابراین با مشاهده مزایای استفاده درب‌ شیشه ای برقی  میتوانید متوجه چرایی مزیت درب‌های تولید شده مهندسان توانمند و حرفه ای ما در مقایسه با سایر درب‌ها ‌شوید.

نحوه ی عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای همانطور که در مطالب بالا اشاره شد دارای انواع مختلفی می باشد که از قطعات متفاوتی ساخته می شوند . اما اگر بخواهیم به طور کلی به نحوه ی عملکرد آن ها بپردازیم باید بگوییم که سنسور های چشمی بسیار قوی در  بالای این درب ها به کار برده می شود که هنگامی که افراد به درب نزدیک می شوند ، به سرعت باز می شوند و مسیر ورود را برای افراد فراهم می کنند . همچنین یک تایمر نیز در این درب ها به کار برده می شود که قابلیت تغییر زمان دلخواه برای بسته شدن را فراهم می کند .

این درب ها مجهز به سیستم ایمنی بسیار قوی می باشند که موجب می شود تا در صورتی که درب در حال بسته شدن می باشد و از طرف دیگر فردی قصد وارد شدن دارد ، درب مجددا باز شود و در نتیجه مانع  از آسیب رسیدن به فرد شود .

این درب ها از امنیت و ایمنی بالایی برخوردار می باشند به طوری که بعد از بسته شدن به طور خودکار قفل می شوند و باز کردن آن تنها با روش های مخصوص انجام می شود .

فریم درب اتوماتیک شیشه ای

فریم درب اتوماتیک شیشه ای باید در اندازه های مناسب تولید شود تا مناسب برای ضخامت شیشه ای مختلف باشند . برای جلوگیری از ایجاد خطر در  فریم درب اتوماتیک ، نباید شکافی به میزان بیشتر از 6 میلی متر استفاده شود  . لعاب دادن فریم های درب اتوماتیک شیشه ای موجب می شود تا در هنگام استفاده از آن ها مشکلی برای کسی ایجاد نشود .

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت از جمله تاثیر گذارترین موارد در هنگام خرید محصولات می باشد .  به طور کلی قیمت درب شیشه ای اتوماتیک با توجه به انواع مختلف آن ها  و خصوصیات هر درب و اندازه و ابعاد و … متفاوت می باشد اما با این وجود شرکت ایلیا در با در نظر گرفتن حال مشتریان عزیز درب های با کیفیت و درجه یک خود را با قیمت استثنایی به فروش می رساند .

فروش درب اتوماتیک شیشه ای

در صورتی که خواهان خرید درب اتوماتیک شیشه ای برای ساختمان خود می باشید در ابتدا لازم است نوع مناسب آن را متناسب با ورودی و ساختمان انتخاب نمایید و سپس اقدام به سفارش و خرید آن نمایید . در صورتی که انتخاب برایتان مشکل بود می توانید با کارشناسان حرفه ای شرکت ایلیا در ارتباط برقرار نمایید تا شما را در انتخاب نوع مناسب درب اتوماتیک راهنمایی نمایند .

این شرکت همچنین با فراهم نمودن امکان فروش اینترنتی کار را برای شما راحت تر نموده است و تنها کافی است درب مورد نظر خود را سفارش دهید ، تا مهندسان و متخصصین در کوتاه ترین زمان سفارش شما را آماده نمایند و سپس نصابان با تجربه و ماهر آن را در محل مورد نظر نصب و راه اندازی کنند .

خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه ای

ارائه ی خدمات پس از فروش توسط فروشنده این امکان را می دهد تا مشتریان با اطمینان بیشتری خرید نمایند و در صورت بروز مشکل ، متخصصان در صدد رفع آن بر آیند و در موقع خرابی نیز آن را به بهترین نحو تعمیر نمایند . توجه نمایید که  صورتی نداشتن خدمات پس از فروش ضرر های مالی زیادی امکان دارد برای خریدار ایجاد شود .