درب اتوماتیک ضد سرقت

درب اتوماتیک ضد سرقت

امروزه دیگر ضد سرقت کردن شامل قفل های حجیم و درب های قطور چند قفله نیست. بلکه درب ها را طوری طراحی می کنند که در ظاهر مانند دیگر دربها و یا حتی زیباتر بوده اما قابلیتهای امنیتی و محافظت از هر گونه فشار و زور را دارند.

درب اتوماتیک ضد سرقت در کلیه زمانهای کاری ویژگی های یک درب اتوماتیک معمولی را ارائه می دهد و ویژگی های امنیتی آن در زمان های غیر کاری فعال می شوند.

نوع کرکره ای درب اتوماتیک یا Roll Gitter یک نوع درب کرکره ای دارای فولاد خاص است که در برابر بریده شدن بسیار مقاوم است.

درب های اتوماتیک ضد سرقت معمولا برای بانکها، موزه ها، صرافی ها و طلافروشی ها، مراکز بزرگ تجاری، ادارات دولتی ، ادارات امنیتی و دیگر اماکن دارای حفاظت ویژه پیشنهاد می شود.

درب اتوماتیک ضد سرقت قابلیت های بسیار زیادی دارند. درب اتوماتیک ضد سرقت با ظاهر شکیل خود به عابرین و بازدید کنندگان نوعی خوش آمد گویی و احساس رضایت القا می کند. در تمام مدت ساعت کار، درب اتوماتیک ضد سرقت (امنیتی) تمام کارکرد درب اتوماتیک کشویی را انجام داده که در کنار به روز ترین دستاورد و تکنولوژی سنسوری و جهت تامین امنیت شخصی مطلوب است. پس از ساعت کاری، کارکرد درب اتوماتیک یاد شده معکوس شده و درب اتوماتیک ضد سرقت از ورود افراد ناشناس جلوگیری میکند. در ضمن درب اتوماتیک ضد سرقت با ایجاد حفاظ در مقابل خراب کاریهای احتمالی از سرقت جلوگیری می نماید.

آلیاژ به کار رفته در درب های اتوماتیک ضد سرقت و همچنین قفل های به کار رفته در آنها باید از نوع مقاوم باشد. این درب باید توانایی مقاومت در برابر هرگونه فشاری را داشته باشد. حتی در برابر ضربات شکننده دوام بیاورد. البته این درب ها باید قابلیت تنظیم آلارم را نیز داشته باشند تا در مواقع خطر آلارم آنها هشدار لازم را اعلام کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *